9 надзвичайних історій

Переїхала на орендовану квартиру, прожила там два тижні. Одного разу вирішила влаштувати собі спа-день і обмазалася з голови до ніг блакитною глиною. І тут хтось зайшов у квартиру…

Я в костюмі Єви, синя, як Аватар, зустрілася поглядом зі зніяковілим від побаченого хлопцем. Сховалася на кухні, схопила ніж. Хлопець дістав газовий балончик, і ми почали з’ясовувати, хто і як тут опинився.

З’ясувалося, що квартира належить цьому хлопцю, а здала її мені бабуся, що мріє влаштувати особисте життя онукові. Досі згадуємо наші перемовини того дня. А з квартири я так і не з’їхала – живемо душа в душу.

* * *

У мене біля будинку вічно тинявся один бомж. Якось він підійшов до мене і попросив дати йому грошей на лотерейний білет. Я не повірив, але гроші дав.

А вчора підійшов до мене і повернув гроші зі словами: “Я вам винний до кінця життя! Я купив лотерейку і виграв 250 тисяч! Дякую вам”

Якщо чесно, я ледь не розплакався… Мені було надзвичайно приємно, що такою маленькою сумою я допоміг людині встати нарешті на ноги.

* * *

Недалеко від мого будинку є невеликий сквер. Ми з дитинства любимо гуляти в ньому із сестрою. У сквері є одно містичне місце, де мама зустріла нашого батька, а сестра зустріла свого нинішнього чоловіка.

Так от, сьогодні на цьому самому місці зі мною зіткнувся хлопець. Вибачився і допоміг піднятися… Уся моя сім’я вже готується до весілля!

* * *

Пару днів тому пропав наш кіт, Фреді. Чоловік сказав, що він втік помирати, адже йому вже 13 років. Наш 5-річний син дуже скучав за котом, і ми ніяк не могли придумати, як йому все пояснити.

Учора ми гуляли, я планувала в голові, що скажу синові, як раптом почула його зойк: “Мамо, дивися!” Дивлюся, а в нього в руках точна копія Фреді, коли він був кошеням. Тепер новий Фреді живе в нас, а синові я сказала, що старий кіт перетворився в молодого.

* * *

У котрий раз переконалася, що життя любить жарти. Моя старша сестра зустрічалася 5 років з хлопцем, вони розсталися, і потім сестра вийшла заміж за Сашу. Брат зустрічався з дівчиною 8 років, пішов від неї, а потім зустрів чудову дівчину – Сашу…

Я зустрічалася з хлопцем 3 роки. Нещодавно ми розсталися, після чого я познайомилася з хлопцем. Вгадайте, як його звати?

* * *

Дізналася про коханку чоловіка прямо на нашому весіллі. Не змогла себе контролювати, розридалася і втекла. Пішла до метро і поїхала світ за очі…

Звичайно ж, усі пасажири косилися на мене: величезна весільна сукня, дівчина в сльозах – таке видовище рідко побачиш. І от один хлопчина, який мабуть, вирішив підняти настрій, підхопив мене на руки і виніс з вагону, немов він жених.

Спасибі долі. Тепер я по-справжньому щаслива з новим чоловіком!

* * *

Я зрозуміла, що він моя доля, коли дізналася, що він Олександр Олександрович! А все тому, що я теж Олександра Олександрівна! Все одно продовжили традицію і назвали сина Олександром!

* * *

До 10 років я жив у Ташкенті. Мама з тіткою розповідали мені, що в дитячому садку я дружив з дівчинкою Дашею і навіть обіцяв на ній одружитися.

Відтоді минуло чимало років, я переїхав у Москву, а нещодавно познайомився тут з дівчиною. Наше спілкування переросло в щось більше. Її теж звали Даша, але спочатку я не надав цьому жодного значення.

З часом ми пізнавали один одного краще, і я розповів їй історію про дитячий садок. Неймовірно, але це виявилася та сама Даша! Скоро в нас весілля. Мужик сказав – мужик зробив!

* * *

Якось я загубив гаманця, там були документи, гроші, картки і фотографія кота… А через два дні в маршрутці знайшов телефона. Подзвонив мамі того, хто втратив, домовився про зустріч.

Приїхав, познайомився з власником телефону. Він був дуже радий тому, що ще є чесні люди. Я йому сказав, що сам нещодавно гаманця загубив, тому знаю, яке це…

І тут хлопець дістав з кишені гаманець і запитує, чи не мій? Я його відкрив, а там фото мого кота! Ви не уявляєте, як ми були приголомшені. Усі гроші, картки були на місці. Тепер дружимо з цим хлопцем. Не даремно ж нас так доля звела. Все ж чудеса ще трапляються!

Попередня

Забавні світлини тварин, які цілуються

До дня святого Валентина британське видання Daily Mail зробило подарунок для своїх читачів, опублікувавши на ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *