АРФА

Одного разу чоловік прийшов до учителя і запитав, як пізнати істину й досягти досконалості.

– Іди в село і там на перехресті двох доріг ти знайдеш те, що шукаєш, – сказав він.

Сповнений сподівань і передсмаку, чоловік побіг у село і знайшов на перехресті звичайнісінькі крамнички. У першій торгували шматочками металу, у другій – якимись деревинками, а в третій – тонким дротом. До істини це не мало жодного стосунку, і розчарований шукач повернувся до вчителя й сказав, що не знайшов нічого.

– Колись ти зрозумієш.

Минали роки. І одного разу чоловік почув звуки прекрасної арфи. Музика була пречудова і виконувалася з великою майстерністю і натхненням. Побачивши інструмент, чоловік зрозумів, що арфа була зроблена з таких самих металевих і дерев’яних деталей, які він бачив у крамничках. Врешті-решт він зрозумів, що розповів йому учитель:

– Ми маємо все, що потрібно. Наше завдання – зібрати все докупи й використати за призначенням.

І як, за даною нам благодаттю, маємо різні дарування, то, якщо маєш пророцтво, пророкуй за мірою віри; якщо маєш служіння, перебувай у служінні; якщо учитель, – у навчанні; якщо утішитель, утішай; хто роздає, роздавай у простоті; начальник, начальствуй зі старанністю; хто милосердствує, милосердствуй зі щирістю. (Послання до Римлян св. ап. Павла 12:6-8)

Наступна

СЕЛЯНИН

Одного разу, коли вже почало смеркатися, селянин сидів на порозі своєї бідної оселі, втішаючись прохолодою. ... Читати далі

Попередня

КУДИ ВЕДУТЬ МРІЇ

Одного вечора маленький Джимі, лежачи на ліжечку, пильно дивився на місяць, що був уповні. – ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *