Бабусині поради (2)

– Бабусю, я боротимуся за свою любов. Я не віддам його просто так. Не опущу руки, не здамся без бою!

– Внученько, чи знаєш ти таку улюблену гру шкільних масовиків-витівників, коли потрібно бігати навколо стільців, яких свідомо на один менше, ніж гравців; а коли закінчиться музика, встигнути зайняти стілець першим? Внученько, адже ти граєш саме в цю гру, коли намагаєшся “боротися”. Навіщо ж бігати удвох, а то і втрьох навколо одного стільця, намагаючись перехитрити суперниць і зайняти його першим, смішити оточення, злитися і нервувати? Озирнися навколо – біля стінки стоять багато інших незайнятих стільців. Ти ж вже доросла, внученько, пора перестати грати в дитячі ігри.

___________________

– Бабусю, чому мені так боляче? Я ревную буквально до будь-якого вимовленого ним жіночого імені. Коли він не піднімає слухавку, я тут же уявляю собі, що він з іншою. Коли він розповідає про якусь жінку, я відразу починаю думати «чи було?». Ревную до «колишніх», до друзів, колег на роботі, до випадкових зустрічних. Як перестати себе мучити, бабусю?

– Внученько, ревнощі – це оманливе почуття. Ти не ревнуєш, ти боїшся втратити. Але ти не бійся, внученько, це безглуздо. Бо якщо приводу для ревнощів немає, то ревнувати безглуздо, а коли привід вже є, то пізно…

__________________

– Усі чоловіки однакові! Бабусю, йому варто тільки сказати мені перший раз “привіт”, а я вже знаю, як він поводитиметься далі, які анекдоти розповідатиме, як буде посміхатися, як торкатися, як сваритися і йти.

– Ти не права, внученько. Усі чоловіки різні. Просто нам подобаються схожі чоловіки. Тобі подобаються скромні, “домашні”? Тоді чому ти нарікаєш, що знову попався зануда, який нікуди не хоче виходити з дому? Якщо ти вибираєш чоловіка “душу компанії”, то не дивуйся, що доведеться ділити його з друзями, а, частенько, і з паралельними подругами. Якщо любиш романтиків, то будь готова не лише до свічок, віршів і шампанського, але і до періодичних депресій і зникнень, які він пояснюватиме “творчими кризами”. Вибираєш чоловіка, за яким зможеш бути “як за кам’яною стіною”, – не дивуйся, що не зможеш знайти в цих стінах двері на волю. Жінки вибирають схожих чоловіків, а далі дивуються, що вони усі однакові.

Наступна

Бабусині поради (3)

– Бабусю, я не знаю, як сказати йому, щоб не зробити боляче. Він не заслужив ... Читати далі

Попередня

Бабусині поради

– Бабусю, як мені зрозуміти, що я закохалася? – Дуже просто, внученько. Ти пам’ятаєш, як ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *