Бабусині поради (3)

– Бабусю, я не знаю, як сказати йому, щоб не зробити боляче. Він не заслужив банального «давай залишимося друзями». Він хороший, а мені доведеться вчинити з ним жорстоко. Що мені робити, бабусю, як сказати йому, що між нами усе закінчено?

– Внученько, запам’ятай: в останній фразі, яку ти скажеш чоловікові при розставанні, він повинен почути не лише неминучу жорстокість, але і вдячність за усе те хороше, що у вас було. Адже коли він згадуватиме тебе, він, неминуче, згадуватиме і ваше розставання. І якщо ти хочеш, щоб при спогаді про тебе його очі посміхалися, не з’ясовуй стосунків при прощанні. Скажи йому тільки одне: “мені більше не потрібна твоя присутність, щоб любити тебе”. І усе, йди.

_________________

– Бабусю, я не знаю, чи варто йому усе розповісти. Начебто і нічого такого не було, але раптом він дізнається? І зізнаватися ніби немає в чому, але і розповісти не можу. І як я можу вимагати від нього бути чесним зі мною, якщо сама починаю щось приховувати і недоговорювати?

– Внученько, запам’ятай три простих правила. Перше: ніколи і за жодних умов не обманюй його. Друге: Ніколи і за жодних умов не зраджуй йому. І третє: якщо вже обдурила і зрадила, то ніколи, за жодних умов не розповідай йому про це. Тільки пам’ятай, внученько, як би тобі не хотілося, але останнє правило йде тільки за першими двома.

_________________

– Бабусю, я не розумію що відбувається: він раптом кудись просто зник. Усе було добре, а далі так несподівано, без пояснень просто зник. Я його вже не бачу, мовчить телефон, і навіть випадково ми більше не бачимося. Може, щось сталося? Чи я образила його випадково? Може, варто зателефонувати і поговорити, з’ясувати, що ж все-таки відбувається?

– Внученько, не варто, повір мені. Адже ти і сама знаєш відповідь, тільки не хочеш собі в цьому зізнатися. Він не телефонує, бо не хоче – це дуже просто. Запам’ятай, внученько, до тих пір, поки чоловік зацікавлений у жінці, він не зникне. Він обриватиме телефон, вартуватиме біля під’їзду, організовуватиме випадкові зустрічі. І жодні причини, навіть найвагоміші, не стануть причиною того, що його не буде поруч, якщо він цього хоче. І якщо ти не хочеш примушувати його брехати у відповідь на твоє питання «чому він пропав з твого життя», те, що був зайнятий або багато роботи, то краще не запитуй. І якщо не шукаєш зайвого приводу зробити собі ще болючіше почувши правду, то теж не запитуй. Адже ти і так знаєш відповідь.

Наступна

Святе Письмо як дзеркало

«Для моєї ноги Твоє слово світильник, то світло для стежки моєї», – сказано в псалмі ... Читати далі

Попередня

Бабусині поради (2)

– Бабусю, я боротимуся за свою любов. Я не віддам його просто так. Не опущу ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *