Хто переможе в майбутній війні

Всі війни від початку історії – біблійні війни, тобто усі вони залежать від живої, активної і всемогутньої волі Господа Бога; усі вони походять з гріховності або з обох сторін, або лише з однієї; усі війни відбувають згідно біблійного закону причинності і закінчуються так, як їм присудить Господь Бог. Індія була могутнішою країною, ніж орди Акбара, проте була ними переможена. Рим був сильнішим за Гензеріха і Аттілу, але був ними переможений. Візантія була набагато розвинутіша і військово оснащена за турків і все ж зазнала поразки, Іспанія була також могутніша за маврів, але була ними завойована. Англія була сильніша за Америку, але більш ніж 2 століття тому Америка звільнилася від її панування. Росія програла війну з Японією, хоча населення її було чисельнішим.

Зі Святого Одкровення Божого стає зрозуміло кому Бог дарує перемогу. Це помітно також і з прикладу усіх воєн історії людства, якщо їх розглядати через призму Святого Письма. Господь Бог дарує перемогу тому, хто довіряє Богові і виконує Його закон. Безбожний народ буде переможений, хоча він володів могутнішою армією, а чисельність його війська була як листя в лісі. Нечестивим і беззаконним керівникам народу не допоможуть їх розум, стратегія, військо, культура, озброєння, дипломатія, красномовство. Народ же, який разом із керівниками своїми залишається вірним Господу Ісусу Христу (ми все ще говоримо про християнські народи), уникне війни, або вийде з неї переможцем.

Зі сказаного стає очевидним, що:

  1. у майбутній війні народи, що найбільше загордилися перед Богом, будуть і найбільш постраждалими;
  2. у майбутній війні перемога вже обумовлена покаянням та наверненням до Ісуса Христа;
  3. якщо жоден християнський народ не покається і не повернеться до Ісуса Христа – центру своєї душі та життя, – то Бог дарує перемогу нехристиянським народам.
Наступна

Виконання пророчих слів про війни

Осада та руйнування римлянами Єрусалиму в 70 році, Девід Робертс Згідно ... Читати далі

Попередня

Причини майбутньої війни

Перегорнувши сторінки Біблії, яка пояснює причини виникнення воєн, і розглянувши феномен причин поразки і перемоги ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *