НА МОСТІ

pro-lyubov2_13

Молодий хлопчина стояв на мості. Він багато що хотів здійснити у своєму житті, але майже нічого не досяг.

Улюблена дівчина від нього відвернулася, усі його зрадили, нікому він не був потрібний. Усе в його молодому короткому житті зійшло нанівець, і не було сил розпочинати все знову. Він спалив за собою всі мости. І тепер, щоб звести рахунки з цим нікчемним життям, йому залишилося зробити всього лише один маленький крок…

Згорбившись, він стояв на самому краю прірви і востаннє дивився на виблискування вогнів міста. Хлопчина важко зітхнув і подався вперед, як раптом…

– Добрий вечір, – несподівано прозвучав надтріснутий старечий голос. – Допоможи, чим зможеш, синку!

Молодий чоловік мимоволі відхилився назад від прірви і розгублено поплескав себе по кишенях. Дістав гаманця, вийняв з нього всі гроші, які тепер були йому не потрібні, і протягнув дідусеві.

– Це не мені, синку, – відповів дідусь. – Тут зовсім поряд живуть дві дівчинки-сирітки. Голодують вони, покинуті і недоглянуті. Віднеси їм гроші, допоможи, синку.

Він стояв на високому мості, молодий, розгублений, хвилину тому готовий скоїти тяжкий гріх самогубства, і не знав, що йому робити.

– Добре, – несподівано для самого себе погодився він, – давайте адресу, я віднесу. “Ці гроші, – подумав він, – можуть стати порятунком для нещасних сиріток, а потім… потім я знову повернуся сюди”.

І чим далі юнак йшов від моста, тим менше рішучості звести рахунки з життям у нього залишалося. Плечі його випрямилися, крок ставав впевненішим. Він раптом зрозумів, що не повернеться більше на цей міст, тому що завжди можна знайти людей, яким будеш потрібний ти і твоя допомога.

Перестаньте чинити зло; навчіться чинити добро, шукайте правди, рятуйте пригнобленого, захищайте сироту, заступайтеся за вдову. Тоді прийдіть – і розсудимо, – говорить Господь. (Книга пророка Ісаї 1:16-18)

Наступна

КОШЕНЯТА НА ПРОДАЖ

Продавець невеличкої крамнички повісив біля входу оголошення: "Продаються кошенята". Цей напис, природно, привернув увагу місцевих ... Читати далі

Попередня

ШУКАННЯ ІСТИНИ

Потрапив один мудрець на небо. - Як ти прожив своє життя? - спитав його ангел. ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *