НЕЗВИЧАЙНЕ БАЖАННЯ

Якось напередодні Новорічних свят вчителька запропонувала своїм третьокласникам написати про те, що б хотіли вони попросити у Святого Миколая.

Прийшовши додому, сіла перевіряти дитячі твори. І один з них дуже обурив її. Вона кілька разів перечитувала виведений старанним дитячим почерком лист з проханням про диво. Ні, не помилки прагнула знайти вчителька. Тепер вони не мали жодного значення. До кімнати увійшов чоловік.

– Що сталося, чим ти так стривожена?

– От, прочитай, будь ласка, – і вона протягнула чоловікові зошита.

“Святий Миколаю, я не проситиму в тебе багато. Усього лише виконай моє прохання. Зроби мене хоч ненадовго телевізором. Я дуже хочу, щоб рідні вечорами збиралися разом і вислуховували мене, не перебиваючи. Щоб тато, повернувшись після роботи, запитував у мене про те, що ж у житті сталося нового. А мама, коли їй сумно, приходила до мене. Щоб мені раділи як новому телевізору, який тепер у нашій квартирі займає майже всю стіну. Я б посунувся, щоб знайшлося місце і для ялиночки. Я так хочу хоч трохи пожити життям будь-якого телевізора!”

– Бідна дитина. І, послухай, є ж такі батьки, – обурювався чоловік вчительки.

Дружина підняла на нього заплакані очі:

– Любий, це написав наш син…

Батьки, не роздратовуйте дітей ваших, а виховуйте їх у вченні і наставлянні Господньому. (Послання до Ефесян св. ап. Павла 6:4)

Наступна

ОТРУТА В СЕРЦІ

Колись давно жила в одному селі дівчина. За древнім звичаєм, після весілля прийшла вона жити ... Читати далі

Попередня

ЗЛА ЦИБУЛЯ

Мені завжди бракувало часу займатися власними дітьми. Робота, кар'єра, особисте життя. Але мої діти нічого ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *