Пам’ятай день святий святкувати – Частина 3

Ерік Лідел (1902-1945)
Я НЕ ПОБІЖУ

Ерік Лідел був чемпіоном з легкої атлетики. У 1923 році, під час змагань найкращих англійських атлетів, він переміг у забігу на дистанції 100 метрів.

Отож, його обрали, щоб він представляв Англію на Олімпійських іграх у Парижі в 1924 році.

Однак змагання випало на неділю. Ерік, згідно зі звичаєм кожного віруючого християнина того часу, не бігав у неділю. Він захотів утриматися від змагання, щоб прославити День Господній. Здивуванню його друзів не було меж.

Натомість він вирішив узяти участь у забігу на 400 метрів, оскільки той випадав на будній день. Коли Ерік виходив з готелю, щоб доїхати автобусом на стадіон у Коломб, його масажист дав йому якийсь папірець. Ерік сказав, що прочитає його перед самим забігом.

Прибувши на стадіон, Ерік відчув, що його ноги немовби налиті свинцем. Він думав: на дистанції 100 метрів я найкращий, а от 400 – це для мене забагато.

Та раптом Ерік згадав про папірець, витягнув його із кишені й прочитав: «У Старій Книзі, тобто у Старому Заповіті, написано: “Я прославлю тих, що прославляють Мене”» (1 Сам. 2:30).

Це додало йому духу, і він вирішив зробити все, що йому під силу. Перед початком Ерік захотів потиснути руку своїм суперникам. І як сказав його масажист: «Цей потиск руки був ніби прощанням!» І справді: він стартував і побіг так швидко, що ніхто не міг його наздогнати. Ерік Лідел виграв золоту медаль.

Переможний забіг Еріка Лідела

* * *

Намагаймося і ми шанувати День Господній, і Бог благословить нам увесь тиждень.

Наступна

Шануй батька й матір – Частина 1

«Шануй батька свого і матір свою» (Вих. 5:16; Мк. 7:10) ТАТУ, ТИ ЧУДОВИЙ! Мати покинула ... Читати далі

Попередня

Пам’ятай день святий святкувати – Частина 2

Згідно із заповіддю, «неділя повинна святкуватися (...) як головний святковий день». У неділю та інші ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *