ПІД ОХОРОНОЮ ВСЕВИШНЬОГО

Міською вулицею йшов молодий чоловік. Побачивши на землі невелику, кишенькового розміру книжку, він зацікавився нею, підняв і на ходу став перегортати. У цей час на вулиці пролунали крики, люди стали шарахатися  по тротуару. Із страшним грохотом обрушився старий двоповерховий будинок, що був призначений під знос. Хлопець якраз проходив поруч, і стіна, що падала, ледь не зачепила його, але він був занурений у читання і не помітив, якої страшної загрози уникнув.

На перехресті, до якого він підійшов, пролунав скрегіт гальм. Красивий спортивний автомобіль, не вписавшись у поворот, вилетів на тротуар і, перевертаючись, покотився в бік хлопчини. Ще мить – і машина розчавила б його. Але тут машина вдарилася в бетонний стовп, і, перевернувшись востаннє, залишилася лежати догори колесами. Хлопець був врятований, але, захопившись книгою, цього навіть не помітив.

Повернувши за ріг, хлопець підійшов до висотної будівлі. Високо вгорі пролунав гуркіт. Зірвалися будівельні риштовання і полетіли вниз, погрожуючи загибеллю усім, хто знаходився поруч. Люди кинулися врізнобіч.

Навколо хлопця з гуркотом падали залізні труби і дерев’яні настили. Але він увесь занурився в читання книги, і нічого не бачив і не чув. На щастя, ніхто не постраждав.

Хлопчина, підійшовши до будівлі інституту, в якій навчався, щойно закінчив читати книгу. Він звів плечима, не знайшовши в ній нічого цікавого. Книга називалася: “Три дивні способи позбавитися смерті”.

Він охороняє путі правди й оберігає стежки святих Своїх. (Книга притч Соломонових 2:8)

pro-molytvu_16

Наступна

ЯКА ПОГОДА НАЙКРАЩА

Жив собі селянин, який вважав, що було би набагато ліпше, якби він міг впливати на ... Читати далі

Попередня

БОЖА ТУРБОТА

Одному старцю під час хвороби брат влив в їжу замість меду льняну олію, що дуже ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *