ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Церковний староста пожертвував церкві прекрасний свічник з великою восковою свічкою. Тоді з’явився до нього Ангел в образі старця і в подяку за цей дар обіцяв, що Господь тричі сповістить йому про смерть, перш ніж покличе з цього світу.

Щасливий староста зажив у розкоші і веселощах, їв, пив і зовсім не думав про смерть.

Пройшло кілька років. Його тілу став огидний такий спосіб життя: коліна зігнулися, спина згорбилася. І він вимушений був взятися за милицю. Трохи згодом він втратив зір, а потім і слух. Згорблений, сліпий і глухий, він продовжував жити все так само бездумно і пишно, як і раніше.

Нарешті з’явився Ангел, щоб забрати його з цього світу. Церковний староста був збентежений. Він звернувся до Господа з докорами, чому Він тричі не сповістив йому, як обіцяв.

Тоді Ангел з докором відповів йому:

– Як не сповіщав? А хіба Господь не ударяв тебе спочатку по колінах і по спині, що ти зігнувся? Хіба не наклав потім Свого перста на твої очі, що ти осліпнув? Хіба наприкінці не торкнувся твоїх вух, що ти втратив слух? Отже усе, що Господь тобі обіцяв, – виконано. Тепер ступай куди слід.

Так буває з тим, хто збирає скарби для себе, а не в Бога багатіє. (Євангеліє від Луки 12:21)

pro-zhyttya2_11

Наступна

ЖИТЕЛІ МІСТА

На узбіччі дороги, що вела до міста, сиділа стара жінка. До неї підійшов мандрівник і ... Читати далі

Попередня

НЕ ВСЕ ЗА ОДИН РАЗ

Якось одного проповідника запросили, щоб він виступив з проповіддю, але через невідомі причини, зала виявилася ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *