Ніл Ґвілемент – Лагідний подув

У своїй збірці автор легко і доступно розповідає про пошуки спокою, сенсу життя, власного покликання, прагнення до внутрішнього умиротворення людьми різних країн, поколінь, посад та соціальних верств. Внаслідок життєвих випробувань та праці над собою вони доходять до висновку, що це все можливо отримати лише тоді, коли найближчим приятелем стає Бог.

ЗМІСТ

Передмова:

«І сказав: вийди і стань на горі перед лицем Господнім, і ось, Господь пройде, і великий і сильний вітер, що роздирає гори і розтрощує скелі перед Господом, але не у вітрі Господь; після вітру землетрус, але не в землетрусі Господь; після землетрусу вогонь, але не у вогні Господь; після вогню віяння тихого вітру, і там Господь. Почувши це, Ілля закрив лице своє милоттю своєю…» 3Цар. 19:11-13.

Моїм «героєм» завжди є Бог або Ісус, без огляду на те, яким чином Він з’являється в казці чи як проявляється Його таємнича дія в житті людини. Часом казка замальовує той фрагмент життя християнина, який є його відповіддю на прагнення Бога, пов’язане з нашим остаточним щастям.

Писати ці казки було для мене справжньою радістю, і я сподіваюся, що читач також відчує радість. А якщо, до того ж, читання подарує йому не тільки приємність, але й принесе користь, то моя радість буде ще більшою. Ніл Ґвілемент