Тридцять інших історій про любов – Частина 3

Сьогодні мої дідусь і бабуся, яким було вже за дев’яносто і які прожили разом 72 роки, обоє померли уві сні, не проживши один без одного і години.

30-inshyh-istorij_21

* * *

Сьогодні моя 6-річна сестра-аутистка вимовила своє перше слово – моє ім’я.

30-inshyh-istorij_22

* * *

Сьогодні в одному джаз-клубі в Сан-Франциско я бачила двох безумно закоханих людей. Жінка була карлицею, а чоловік був під два метри зростом. Після кількох коктейлів вони вийшли на танцмайданчик. Щоб потанцювати з нею, чоловік встав на коліна – і вони танцювали всю ніч.

30-inshyh-istorij_23

* * *

Сьогодні вранці мене розбудила дочка, яка покликала мене по імені. Я спала в кріслі, що стоїть в її лікарняній палаті, і розплющивши очі, побачила її прекрасну посмішку. Вона була в комі цілих 98 днів.

30-inshyh-istorij_24

* * *

Цього дня майже рівно 10 років тому я зупинилася на перехресті, і в мене ззаду в’їхала інша машина. Її водієм був студент Університету Флориди – як і я. Він виглядав дуже винувато і постійно вибачався. Поки ми чекали поліцію і евакуатор, ми розговорилися і незабаром вже, не стримуючись, сміялися над жартами один одного. У результаті, ми обмінялися номерами телефонів, ну а решта, як мовиться, вже історія. Нещодавно ми відмітили нашу восьму річницю.

30-inshyh-istorij_25

* * *

Сьогодні, після тривалої хвороби, померла від раку моя мати. Мій найкращий друг, який живе від мене в 2000 милях, зателефонував, щоб хоч якось мене утішити. “А що б ти зробила, якби я зараз з’явився в твоєму будинку і міцно тебе обійняв?” – запитав він мене. “Ну, я б, точно, посміхнулася”, – відповіла я. І тут він подзвонив у мої двері.

30-inshyh-istorij_26

* * *

Коли я сьогодні побачив, як мої 75-річний дідусь і бабуся ведуть себе, як закохані 14-річні підлітки, і сміються над безглуздими жартами один одного, я зрозумів, що мені вдалося на коротку мить побачити, що таке справжня любов. Сподіваюся, колись і мені вдасться її знайти.

30-inshyh-istorij_27

* * *

Цього дня рівно 20 років тому я ризикнув своїм життям заради порятунку жінки, яку відносило швидкою течією річки Колорадо. Так я і зустрів свою дружину – любов усього мого життя.

30-inshyh-istorij_28

* * *

Сьогодні мій сліпий друг довго і барвисто розповідав мені, як красива його дівчина.

30-inshyh-istorij_29

* * *

“Боєць, з вкрай важкими пораненнями, приходячи до тями, шукає її руки. Вона доглядає його, як дитину… Вони живуть в очікування щастя.

Їм лише по вісімнадцять”.

Так прокоментував цю світлину Сергій Риженко – головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова. Дніпро, Україна.

30-inshyh-istorij_30

Наступна

10 дітей, які відновлять вашу віру в людство

Зараз у світі відбувається багато поганих речей, але ці дивні діти, по-своєму, роблять наш світ кращим. ... Читати далі

Попередня

Тридцять інших історій про любов – Частина 2

Сьогодні я знайшла в наших паперах старий щоденник матері, який вона вела ще в старших ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *