Універсальне братерство

Насамперед ми завжди повинні скеровувати свій погляд на єдиного Отця багатьох дітей. А потім дивитися на всі створіння, як на дітей єдиного Отця.

І завжди думкою і приязню серця переступати всяку межу, поставлену звичайним людським життям, і постійно, за внутрішньою звичкою прагнути до універсального братерства в одному Отці – Бозі.

Ісус як наш взірець навчив нас двох речей, які становлять єдине ціле: бути дітьми єдиного Отця і бути братами між собою.

Широко розкрити своє серце

Нам слід широко розкрити своє серце, відкинути всі перешкоди і перейнятися ідеєю універсального братерства: я живу для того, щоб усі були братами!

Якщо ми всі – брати, то маємо всіх любити. Ми повинні любити всіх. Здається, що це звичайнісіньке слово. Але ж ні, це – революція!

Всі є кандидатами до єдності

Універсальне братерство звільняє нас від усіх видів рабства, бо ми є невільниками поділів між бідними і багатими, між поколіннями – батьками і дітьми, між білими і чорними, між расами чи національностями. Ми невільники, ми критикуємо одні одних, ми звели між собою перепони і бар’єри.

Ні, необхідно звільнитися від усіх видів рабства і побачити в усіх людях – саме так, в усіх людях – можливих кандидатів до єдності з Богом і до єдності між собою.

Наступна

Скажімо «ні» власним судженням

Як християни, ми покликані сприяти тому, «щоб усі були одно» (див. Ін. 17:21), а тому ... Читати далі

Попередня

Перша ознака любові

Першою ознакою християнської любові є любити всіх. Мистецтво любові вчить нас любити всіх без винятку, ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *