КАЧИНА СЕНСАЦІЯ
Це відбувалося у Нью-Йорку, через три місяці після трагедії 11 вересня 2001 року. Після того жаху смерті й руйнування Манхетен врешті почув послання життя і надії.
У присутності двох тисяч керівників транснаціональних компаній з усього світу один японський селянин розповідав дивовижні речі. Його звали Такао Фуруно.
Такао Фуруно вирощує рис. У нього лише півтора гектара землі. Він обурений хімічним забрудненням ґрунтів. Однак розуміє, що прополювання бур’яну – виснажлива і нескінченна робота.
Тому Такао вирішив повернутися до прадідівських методів. Випустив на рисову плантацію двадцяток качок, щоб вони там поборсалися. Качки не люблять рису, але смакують комахами, слимаками і равликами. А бур’ян – їх улюблений салат. Качиний послід слугує природним добривом.
І ось Такао зібрав сім тон рису зі свого невеличкого поля, удвічі більше за тих, хто використовує пестициди! До того ж, він продає сотні качок і тисячі каченят.

Кажуть, що деякі селяни запускають у свої затоплені рисові плантації також рибу, що збільшує їхній дохід.
Багато християн в Азії моляться молитву «Отче наш» не так, як ми. Вони промовляють ось так: «Рис наш насущний дай нам сьогодні».
Бог вислухав їхню молитву: природний метод Такао поширюється по всій Азії аж по Схід Африки. Родини простих селян можуть утримуватися з власної праці.