Маяк

На морському березі біля величезних підводних скель стояв маяк. Його яскраве світло не раз рятувало моряків від загибелі. Сторож маяка строго виконував свої обов’язки. Одного разу в штормову ніч сильний вітер погасив вогонь. Сторож помітив це, але полінувався запалити ліхтар знову. Він заспокоїв себе тим, що близький ранок і скоро почне світати.

Якраз у цей час біля прибережних скель потрапило в шторм маленьке судно. Не бачачи світло знайомого маяка, судно розбилося об скелі, а команда загинула. Так недбалість однієї людини стала причиною втрати декількох життів.

Ми, християни, покликані бути сяючими маяками, яким Господь довірив світити і допомагати оточенню, і ні на секунду не забувати про свої обов’язки.

Ви – світло світу. Не може сховатися місто, яке стоїть на верху гори. І не запалюють світильник, щоб поставити його під посудину, але на свічник, – і світить всім у домі. Так нехай сяє світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославляли Отця вашого Небесного. (Євангеліє від Матфея 5:14-16)

Наступна

Золота лопата

Шукач скарбів прочитав у старовинній книзі, що в одному місці зариті в землі незлічені цінності, ... Читати далі

Попередня

Про піст і молитву

Один старець так казав учням: – Коли цар хоче узяти вороже місто, то передусім утримує ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *