Не говори неправди – Частина 6

МАТИ ТЕРЕЗА

Якось один американський бізнесмен поїхав до Матері Терези в Калькутту. Коли він прийшов до неї, вона саме промивала гнійні смердючі рани вмираючого, якого перед тим підібрали на вулиці.

Після такого видовища оторопілий американець не міг стриматися і сказав:

– Мати Терезо, я не робив би того, що ви робите, навіть якби мені давали мільйон доларів!

Мати Тереза відповіла дуже природним тоном:

– Я також ні, але заради любови розіп’ятого Христа я охоче роблю це задарма!

Те, що Мати Тереза робила для найубогіших, робили також інші люди. Тільки ніхто про це не знав або не бажав знати. Однак Бог захотів, щоб Мати Тереза стала відомою на цілий світ! Він захотів, щоб через неї правда засяяла надзвичайним світлом.

Звичайно, це стало можливим тільки за допомогою медія. Один англійський публіцист на ім’я Малкольм Маджерайдж, проживши значну частину свого життя без сорому і сумління, навернувся в християнство. Захоплений християнською досконалістю, яку побачив у Матері Терези, він попросив у неї дозволу зняти на камеру її життя і роботу. Спершу вона не погоджувалася, а потім, усвідомивши, що це може принести користь, вигукнула:

– Зробімо щось доброго для Бога!

Саме так Малкольм Маджерайдж і назвав цей гарний та правдивий фільм: «Щось добре для Бога». Починаючи з цього фільму, Мати Тереза стала улюбленицею медія.

* * *

Коли хтось живе згідно з Євангелієм, то це справді ніби цілюща вода для того, хто задихається у своєму найбільш огидному егоїзмі і хто все ж таки прагне краси. Одна арабська приказка говорить: «Найгірший убивця той, хто в пустелі знає, де є вода, але нікому не каже».

Отож просімо, щоб Бог дав нам віруючих і професійних публіцистів, які показали б нам у правдивих і захопливих фільмах красу християнства, яку переживає людина.

Наступна

Не бажай нічого, що у ближнього твого – Частина 1

«Бо де скарб ваш, там буде й серце ваше» (Мф. 6:21). МІЙ КРАСИВИЙ КОСТЮМ Ральф ... Читати далі

Попередня

Не говори неправди – Частина 5

Суспільство має право на інформацію, яка спирається на засади правди, свободи, справедливости. Треба бути поміркованим ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *