що єси на небесах

АЛЛАХ, МІЙ ОТЕЦЬ

Декілька років тому в США з’явилася книжка під назвою «Аллах, мій Отець». Її написала одна пакистанка, дружина генерала, мусульманина.

Коли дружині прийшов час народжувати, чоловік відвіз її в одну з найкращих клінік міста Карачі, пологовий будинок, який утримували католицькі монахині. Якось уночі, позаяк майбутня мати не могла зімкнути очей, вона відкрила шухляду нічного столика і побачила там «заборонену книжку» в її ісламському середовищі – Новий Завіт. З цікавості вона відкрила книжку навмання і натрапила на уривок про схоплену на перелюбі жінку з Євангелія від Івана. Звинувачення фарисеїв не здивувало її: «Мойсей в законі повелів нам побивати таких камінням». Натомість її цілковито приголомшила відповідь Христа: «Хто з вас без гріха, перший кинь у неї камінь!» І результат не забарився: «Почувши таке, почали вони виходити один по одному, почавши з щонайстарших аж до останніх».

Пакистанську жінку одразу підкорила мудрість, а передовсім доброта Христа. Вона намагалася краще Його пізнати і, врешті-решт, навернулася на християнство.

Через доброту Сина жінка відкрила для себе доброту Отця; вона зрозуміла, що Бог, до Якого вона молилася з дитинства, любить її з ніжністю батька: «Аллах, мій Отець».

СІМЕЙНА СХОЖІСТЬ

Одна тридцятичотирирічна американка розповідає: Якось одна подруга запросила мене на вечерю. Вона познайомила мене з пані Мартіною, досі я її не знала. Мартіна, ніби зачарована, уважно розглядала мене і скрикнула:

– Ви подібні на Сандру Пенн як дві краплі води!

Ці декілька слів цілковито змінили моє життя.

І справді, я вже двадцять років шукала свою біологічну матір. Мені відоме було тільки її прізвище Пенн, дуже поширене у США. Та не знала її імені. Мартіна колись познайомилася із Сандрою Пенн у школі, але вже давно втратила всі контакти з нею. Сестра Мартіни почала шукати її у телефонних довідниках, і через два тижня вона таки знайшла Сандру Пенн, на яку я так була подібна. І ось одного дня Сандра Пенн приїхала до мене: я зустрілася не тільки з мамою, але також із братом та молодшою сестрою.

Радість від зустрічі годі передати. Ми всі були схожі між собою. Так я віднайшла свою сім’ю. Декілька слів Мартіни: «Ви подібні на Сандру Пенн як дві краплі води!» – змінили моє життя.

На початку Біблії сказано: Бог створив людину на Свою подобу. Бог є любов! І якщо ми створені на Його подобу, то повинні бути подібними до Нього, мати з Ним сімейну схожість.

Ті, хто нас бачить, мали б казати: його (її) доброта відображає Божу доброту.

Наступна

Нехай святиться ім’я Твоє

ПРИГОДА СЕСТРИ ЕММАНУЕЛЬ Сестра Еммануель дбала не лише про лахмітників з убогих передмість Каїра у ... Читати далі

Попередня

«Отче наш»

Я ВІДНАЙШЛА СВОГО СИНА Для сімдесятитрирічної Андре Роччі день 17 вересня 1997 року видався незвичним. ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *