Судовий процес

В одному суді йде процес. На лаві підсудних – молодий 18-річний злочинець, який за мізерну суму відібрав життя в убогої жінки. Його адвокат звертається до суду:

– Шановна громадо! Моє завдання сьогодні дуже просте. Злочинець у всьому визнав себе винним. Оборона неможлива. Однак я хочу дещо сказати. По-перше, хто в цій ситуації насправді винний? Безперечно, не тільки цей юнак. До певної міри винуватцями є всі присутні, бо ми представляємо сучасне суспільство. Чому так? Бо саме ця сучасна спільнота сприяє різним беззаконням, потурає їм. Це і розповсюдження аморальної літератури, насильницьких фільмів, порнографічних журналів та газет, домів розпусти, пияцтва, наркоманії.

А тепер спитаю я вас, дорогі громадяни: чи хтось колись пояснив йому, що є Бог? Чи хтось сказав йому, що є вічна нагорода і вічна кара? Чи хтось навчив його про безсмертя душі? Чи хтось пояснив йому про любов до Бога та любов до ближнього? Чи хтось навчив його Десятьом заповідям Божим, де написано: «Не вбий», «Не вкради»?

Суспільство викинуло Бога та Його заповіді з нашого дому, з наших шкіл та повсякденного життя, а тепер пожинаємо плоди свого беззаконня – злочинність без міри і кінця! Про це нагадує нам і наша народна мудрість: «Що посієш, те й пожнеш!»

Автор: о. Зиновій Павлиш

Наступна

Нездоланна спокуса

Дві маленькі сестрички, прослухавши біблійну історію про вигнання Адама і Єви з раю, сказали батькові: ... Читати далі

Попередня

А що буде далі?

Одного разу священик, даючи настанови студентам університету, звернувся до одного з них із питанням: – ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *