ЖАБЕНЯ В КОЛОДЯЗІ

Маленьке жабеня народилося на дні колодязя. То був маленький круглий колодязь, який стоїть у кожному селі. І це жабеня було таке раде. Воно гралося на дні і думало, що має всю воду світу. Але одного разу, трішки вирісши, воно вирішило піти в мандри. Побачивши над головою світло, жабеня зважилося вилізти з колодязя. І, озирнувшись довкола, побачило ставок. Воно не йняло віри своїм очам. Ставок був у тисячу разів більшим від того місця, де воно жило. Жабеня набралося відваги ще раз і прийшло до велетенського озера. Воно завмерло перед ним, не знаючи, що й думати. І от врешті-решт дійшло воно до океану, де могло бачити лише безкраю воду. І це неймовірно вразило жабеня. Воно почало розуміти, яким обмеженим було його мислення. Воно вважало, що йому належить уся вода світу, а насправді мало лише краплину з того, що приготував йому Бог.

* *

Ми подібні до маленьких жабенят. Наше мислення обмежене. Ми – продукт свого довкілля. Тож прагнімо вийти за межі звичного. Розширюймо свій кругозір. Мріймо великими мріями. У Бога є океани, і Він хоче, щоб ми втішалися ними.

pro-molytvu2_5

Тепер ми бачимо ніби у тьмяному дзеркалі, тоді ж віч-на-віч; тепер я знаю частинно, а тоді пізнаю, подібно як і я пізнаний. (Перше послання до Коринф’ян св. ап. Павла 13:12)

Наступна

МОЛИТВА БАГАТОГО

Один багатий селянин, чиї комори тріщали від зерна, часто промовляв звичну молитву "про бідних та ... Читати далі

Попередня

ДВІ ВИШНІ

Один чоловік мав дві вишні перед домом. Одна була зла, інша - добра. Хай коли ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *