Дивовижні діти

Вже давно доведено, що діти спостережливіші за дорослих, а часто і мудріші. Їх чистий розум іноді здатний на таке!

Ці малюки так здивували своїх батьків, що ті не могли цим не поділитися.

* * *

А тітка гола!

«Мої діти завжди були дуже спостережливими, вони іноді помічають таке! У той раз я з трьома дітьми їхала в машині. Нас обігнав кабріолет, і я побачила в ньому жінку. Вона посміхалася і махала нам. Вона була абсолютно гола! Я була шокована і почула, як на задньому сидінні заметушилися діти. Вони теж помітили. Але що саме вони помітили, я і уявити не могла, доки мій п’ятирічний син не закричав: «Мамо! Дивися! Тітка не пристебнулася паском безпеки!»

dity_1

* * *

Як сказано в Біблії

Цей хлопчик любив історії з Біблії. Одного разу він узяв сімейну Біблію і став перегортати сторінки. Але тут щось вислизнуло з книги. Хлопчик підібрав знахідку і закричав: «Мамо! Мамо! Дивися, що я знайшов!» Його мама увійшла до кімнати: у руках у хлопчика був засохлий лист. «Що це тут у тебе?» — запитала вона. Із захватом дивлячись на лист, хлопчик відповів: «Це ж Адамові труси!»

dity_2

* * *

Костюм

Дівчинка дивилася, як батьки готуються до вечірки. Побачивши, що тато вдягнув парадний костюм, дівчинка сказала: «Татусю, не надягай це!» — «Чому, дорогенька?» — «Від цього костюма в тебе вранці завжди болить голова!»

dity_3

* * *

Учать у школі

Маленька дівчинка щойно пішла в школу. Після першого тижня навчання мама спиталася, чи сподобалось їй. «Я на уроках тільки даремно гаю час, — обурено відповіла та. — Там навіть розмовляти не дають!»

dity_4

* * *

Відхрестилися

Ця історія сталася з вчителькою молодших класів.

«До того дня я думала, що мене вже не здивувати. І тут першокласник приносить мені записку від батьків: «Думка цієї дитини не завжди співпадає з думкою її батьків. Ми відповідальності не несемо». Як?!

dity_5

* * *

Дядько поліцейський

Поліцейський, який опинився по роботі на території місцевої школи, не міг не поділитися цією історією.

До нього підійшла маленька дівчинка і запитала, роздивляючись форму: «А ви поліцейський?» — «Так». «Моя мама каже, якщо мені потрібна допомога, я можу попросити поліцейського. Це правда?» — «Так, правда». Вона посміхнулася і виставила вперед ногу: «Тоді зав’яжіть мені шнурівки».

dity_6

* * *

K9

Поліцейський-кінолог збирався повертатися додому. Він стояв на парковці біля машини, а його партнер — німецька вівчарка Джейк — гавкав усередині, намагаючись поквапити хазяїна. Маленький хлопчик, що проходив повз, зупинився біля машини і здивовано прислухався. «У вас там собака усередині?» — запитав він. -«Так».  Хлопчик замовк на хвилину і обережно поцікавився: «А за що його заарештували?»

dity_7

* * *

Зубна фея

Мама цієї фантазерки працює волонтером соціальної організації і доставляє продукти літнім людям.

«Я брала свою п’ятирічну дочку із собою, коли розвозила їжу літнім людям. Вона завжди дивувалася, як багато усього цікавого є в них у будинку престарілих — дивна медична техніка, купа ліків. Але одного разу вона була настільки шокована, що слова не могла вимовити. Я простежила за її поглядом і побачила на полиці склянку зі вставною щелепою всередині. Коли ми вийшли з будинку, я думала, вона почне ставити питання. Але замість цього вона обернулася до мене і прошепотіла: «Ти це бачила!? Зубна фея буде в захваті!»

dity_8

* * *

Хлопчик у роздягальні

Маленький хлопчик загубився в спортивному комплексі і опинився в жіночій роздягальні. Помітивши його, панянки заверещали, прикрилися рушниками і почали ховатися в кутах. Хлопчик із подивом подивився на їх реакцію, а потім запитав: «У чому справа? Ви що, ніколи раніше маленького хлопчика не бачили?».

dity_9

* * *

Зубна щітка

Мій 7-річний син Даня крикнув мені з ванни, що впустив свою зубну щітку в унітаз. Я вивудила її звідти і викинула в сміття. Даня почухав потилицю, а потім приніс з ванни мою зубну щітку. Він підняв її вгору і сказав, чарівно посміхаючись: «Цю тоді теж треба викинути, бо кілька днів тому вона випадково впала в унітаз».

dity_10

Наступна

Новонароджені звірятка

Це 17 наймиліших новонароджених звіряток. Невже, це дитинча велико-великої панди? Дитинчата панди Бегемотик Маленький борсук ... Читати далі

Попередня

Приклади людського співчуття під час акцій протесту – Частина 2

Тунісець цілиться в поліцейських… з багета під час революції в Тунісі в 2010-2011 рр. У 2010 ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *