
Легше нехтувати вигодою, ніж відмовитися від примхи.
Можна перехитрити когось одного, але не можна перехитрити усіх.
Часом легше стерпіти обман того, кого любиш, ніж почути від нього усю правду.
Нам бракує сміливості стверджувати, що ми загалом позбавлені недоліків, а наші вороги – достоїнств; проте в кожному окремому випадку ми майже готові цьому повірити.
Ми більш охоче зізнаємося в ліні, ніж в інших наших недоліках; ми вселили собі, що вона виникає з наших миролюбних чеснот і, не завдаючи великого збитку іншим достоїнствам, лише на якийсь час позбавляє дієвості.
Чого найменше в галантності, так це любові.
Заслуги деяких надокучливих людей не знаходили б винагороди, коли б не бажання їх позбутися.
Ми новачки в кожному віці нашого життя, і нам нерідко бракує досвіду, скільки б нам не було років.
Кокетки прикидаються, ніби ревнують своїх коханців, бажаючи приховати, що вони просто заздрять іншим жінкам.
Коли нам вдається обдурити інших, вони рідко здаються нам такими дурнями, якими здаємося ми самим собі, коли іншим вдається обманути нас.
В особливо незручне становище ставлять себе ті старі жінки, які пам’ятають, що колись були привабливими, але забули, що давно вже втратили минулу чарівливість.
Нам часто довелося б соромитися своїх найблагородніших вчинків, якби оточенню були відомі мотиви наших спонукань.
Найбільше досягнення дружби не в тому, щоб не приховувати від друга свої недоліки, а в тому, щоб розплющити йому очі на його власні.
Будь-які недоліки більш вибачні за те, як їх приховують.
Яку б ганьбу ми на себе не накликали, майже завжди є можливість відновити своє добре ім’я.
Не може довго подобатися той, чий розум одноманітний.
Божевільні і дурні бачать те, що їм надумається.
