Тридцять інших історій про любов – Частина 1

У цих невигаданих коротких історіях – ціле життя, вони здатні зворушити будь-кого

* * *

Сьогодні десята річниця нашого спільного життя. Нас із чоловіком нещодавно звільнили з роботи, і тому ми домовилися не витрачати гроші на подарунки один одному. Коли я прокинулася цим ранком, мій чоловік вже був на ногах. Я спустилася вниз і побачила, що увесь наш будинок був любовно прикрашений прекрасними дикими квітами. Я нарахувала їх більше 400 – і він, дійсно, не витратив на них ні копійки.

30-inshyh-istorij_1

* * *

Сьогодні я зустрілася з парубком, з яким зустрічалася в старших класах і якого вже не чекала зустріти знову. Він показав мені фотографію з нами двома, яку тримав у підкладці шолома всі ті 8 років, поки він служив в армії далеко від мене.

30-inshyh-istorij_2

* * *

І моя 88-річна бабуся, і її 17-річна кішка давно осліпнули. Бабуся завела собі собаку-поводиря, що допомагає їй пересуватися по дому, що, загалом, нормально. Але останнім часом собака почала водити по дому і кішку! Коли вона нявкає, собака підходить і треться об неї, а потім веде її до миски, до ящика з піском або туди, де вона спить.

30-inshyh-istorij_3

* * *

Сьогодні, як і щодня відколи два місяці тому я повернувся з лікарні зі шрамами від опіків на моєму обличчі (я провів там майже місяць після пожежі, в якій згорів наш будинок), я знайшов на своїй шафці приклеєну до неї червону троянду. Я досі не знаю, хто бере на себе обов’язок щодня приходити заздалегідь у школу і залишати мені ці троянди. Я навіть пару разів спробував сам прийти раніше і застати цю людину – але кожного разу я знаходив троянду вже на місці.

30-inshyh-istorij_4

* * *

Сьогодні в мій клас навчання мові глухонімих записалася жінка, що позбулася голосових зв’язок через рак. Її чоловік, четверо дітей, дві сестри, брат, мати, батько і чотирнадцять кращих друзів записалися до мене разом з нею, щоб мати можливість спілкуватися з нею.

30-inshyh-istorij_5

* * *

Через хворобу Альцгеймера і старече недоумство вранці мій дідусь вже не завжди дізнається свою дружину. Рік тому, коли це тільки почалося, її це дуже турбувало, але тепер вона розуміє, що з ним відбувається і допомагає йому, чим може. Вона навіть кожен ранок грає з ним, намагаючись змусити його знову зробити їй пропозицію ще до сніданку. І кожного разу їй це вдається.

30-inshyh-istorij_6

* * *

Сьогодні я обслуговував у ресторані літню пару. Як же вони дивилися один на одного… Відразу було видно, що вони безумно закохані. Чоловік згадав, що сьогодні вони святкують річницю. Я посміхнувся і сказав: “Дайте, вгадаю. Ви разом вже багато десятиліть”. Вони засміялися, і дружина сказала: “Взагалі-то ні. Сьогодні наша п’ята річниця. Ми обоє пережили наших других половинок, але доля подарувала нам ще один шанс любити і бути любимими”.

30-inshyh-istorij_7

* * *

Сьогодні мій батько знайшов мою сестру, прикутою до стіни комори. Її викрали біля Мехіко майже 5 місяців тому. Через тиждень поліція припинила активні пошуки. Мама і я змирилися з втратою і влаштували похорони. На них прийшла наша сім’я, її друзі – усі, окрім батька. Весь цей час він, не припиняючись, шукав її. Він сказав, що занадто її любить, щоб опустити руки. І тепер вона знову удома тому, що він їх тоді не опустив.

30-inshyh-istorij_8

* * *

Сьогодні ми з сестрою потрапили в автомобільну аварію. У школі моя сестра – сама міс Популярність. Вона знає всіх, а всі знають її. Ну а я трохи інтроверт – завжди спілкуюся з одними і тими ж 2 дівчатками. Моя сестра негайно відправила повідомлення до Facebook про аварію. І доки всі її друзі залишали коментарі і виражали співчуття, дві мої подруги з’явилися на місці аварії ще до того, як туди прибула швидка.

30-inshyh-istorij_9

* * *

Сьогодні мій жених повернувся з армійського закордонного відрядження. Але ще вчора він був усього лише моїм парубком… ну, тобто це я так думала. Майже рік тому він відправив мені посилку, яку просив не відкривати, доки за два тижні він не повернеться додому – але потім його відрядження продовжили майже на 11 місяців. Сьогодні, коли він нарешті повернувся додому, він попросив мене відкрити ту саму посилку, і коли я знайшла всередині красиву обручку, він опустився переді мною на коліно і зробив мені пропозицію.

30-inshyh-istorij_10

Наступна

Тридцять інших історій про любов – Частина 2

Сьогодні я знайшла в наших паперах старий щоденник матері, який вона вела ще в старших ... Читати далі

Попередня

Тридцять коротеньких історій про любов – частина 3

Я мати 2 дітей і бабуся 4 онуків. У 17 років я завагітніла двійнятами. Коли ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *