БУДІВНИЧИЙ МОСТІВ

Одного дня два брати Іван і Андрій, які жили на сусідніх фермах посварилися. Це була перша серйозна сварка за 40 років між братами, чиї господарства були дуже взаємозв’язані. Але їх співпраці прийшов кінець. Усе почалося з невеликого непорозуміння, яке переросло в образливу для обох сварку і затяжне мовчання. Якось уранці Івану постукали в двері. На порозі стояв тесля, який шукав роботу. Іван сказав йому:

– Є в мене для тебе робота. Подивися на цей струмок. Він розділяє наші ферми. Ще тиждень тому тут був луг, але мій брат пройшовся бульдозером по річковій греблі і тепер нас розділяє струмок. Він це зробив на зло мені. Так от – ти зведеш високу огорожу між нами і позбавиш мене від необхідності бачити його обличчя і його ферму.

Тесля погодився і взявся до роботи.

Він ретельно все обміряв, пиляв дерев’яні бруски – не втрачав ні хвилини. До заходу сонця, коли Іван повернувся з поля, тесля вже закінчив роботу. Очі Івана округлилися і щелепа відвиснула. Замість огорожі через струмок був зведений місток!

Яким ж був Івановий подив, коли він побачив свого брата, який поспішав до нього через міст.

– Ну, ти даєш! Ти збудував нам місток після всього, що я наробив! – вигукнув Андрій.

Брати зустрілися на середині моста, потиснули один одному руки і обнялися. Вони попросили теслу залишитися попрацювати в них ще, але він їм відповів:

– Я б з радістю, але мені ще треба звести багато мостів.

Бо єдиний Бог, єдиний і Посередник між Богом і людьми, чоловік Христос Ісус, Який віддав Себе для відкуплення всіх. (1 Послання до Тимофія св. ап. Павла 2:5,6)

Наступна

ДОРОГІ ПОДАРУНКИ

Якось прийшов в одне селище старий мудрий чоловік і оселився там. Він любив дітей і ... Читати далі

Попередня

ЯК ВИБРАТИ ДРУЖИНУ

Одного дня чоловіки запитали діда: - Скажи, ти з дружиною живеш півсотню років і не ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *