ДВА МАЛЮКИ

Розговорилися одного дня в животі вагітної жінки двоє малюків. Один з них був віруючим, а другий чомусь виявився невіруючим.

– Ти віриш у життя після пологів? – запитує брата невіруючий малюк.

– Певна річ, – відповів той. – Усім очевидно, що життя після пологів існує. Ми тут, аби стати досить сильними і готовими до того, що нас чекає згодом.

– Це дурість! – заперечив йому брат. – Жодного життя після пологів бути не може! Ти хіба можеш уявити таке життя?

– Я не знаю подробиць, – сказав віруючий малюк, – але вірю, що там буде більше світла, і що ми, можливо, ходитимемо самі і їсти ротом.

– Яка дурниця! – заперечив йому брат. – Ніхто не може ходити і їсти ротом! Про це навіть говорити смішно! Ми ж маємо пуповину, що живить нас.

– Я певен, що так і буде. Все просто виглядатиме трішки інакше, – відповів віруючий малюк.

– Але ж звідти ще ніхто і ніколи не повертався! Життя просто закінчується пологами. І взагалі, життя – це одне суцільне страждання в темряві.

– Ні! Ні! Я добре не знаю, як буде виглядати наше життя після пологів, але у всякому разі ми побачимо маму і вона піклуватиметься про нас.

– Маму? Ти віриш у маму? І де ж вона?

– Вона повсюди навколо нас, ми в ній перебуваємо і завдяки їй ми рухаємося та живемо. Без неї ми просто не можемо існувати.

– Нісенітниця! Я не бачив ніякої мами, а тому для мене її просто немає! – вигукнув невіруючий малюк.

– А я точно знаю, що вона є, – сказав віруючий. – Іноді, коли все навколо стихає, можна почути, як вона співає, і відчути, як гладить наш світ. Я твердо вірю, що наше справжнє життя почнеться тільки після пологів.

Отож, тепер бачимо ми ніби у дзеркалі, у загадці, але потім обличчям в обличчя; тепер розумію частинно, а потім пізнаю, як і пізнаний я. (Перше послання до Коринтян св. ап. Павла 13:12)

pro-viru_22

Наступна

БАЧИТИ ГОЛОВНЕ

Одного разу риби в річці почули, як люди говорять, ніби риби можуть жити тільки у ... Читати далі

Попередня

ПОКАЗАТИ ФІГУ

Одного дня в одній радянській школі вчителька стала переконувати дітей, що Бога немає. - Діти, ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *