І не введи нас у спокусу

ФОРЕСТЬЄ

Під час одного з найважчих етапів велогонки «Тур де Франс» відомий велогонщик Жан Форестьє ішов попереду. Здавалось, що перемога в нього в кишені. Того дня він був у добрій формі і з величезною швидкістю спускався серпантинами Альп. Лише італієць Рікардо мав шанси відібрати в нього перемогу.

І ось Рікардо його наздоганяє. Декілька секунд вони змагалися у швидкості, після чого Рікардо випередив його. Та раптом на наступному віражі італієць втратив рівновагу і зник у проваллі.

Це бачив тільки Форестьє. Він на мить завагався, тоді різко загальмував, зістрибнув з велосипеда, спустився у провалля і невдовзі повернувся, несучи на спині пораненого. І ним одразу ж зайнявся Червоний Хрест.

Форестьє втратив цінні хвилини, а з ними й перемогу. Але причина його спізнення вже розлетілася з блискавичною швидкістю. Після прибуття на фініш його зустріли нескінченними гучними оплесками.

Форестьє міг би піддатися спокусі не звернути увагу на нещасний випадок, що трапився з Рікардо, і продовжити гонку, аби запевнити собі перемогу. Не завжди легко встояти перед спокусою.

Наступна

Але визволи нас від лукавого

НЕЗВИЧАЙНИЙ ЖИТТЄВИЙ УРОК Колишній чемпіон з боксу Тім Ґенар розповідає про свою молодість: "Моє навчання ... Читати далі

Попередня

І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим

КЛЮЧ ДО «ТИТАНІКА» Аварія «Титаніка» у 1912 році є найбільшою катастрофою в історії цивільної навігації. ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *