КАМІНЬ

pro-molytvu_21

Один чоловік мав дуже слабке здоров’я. Одного разу він почув, як Бог наказує йому штовхати величезний камінь на своєму подвір’ї. День у день, місяць у місяць, рік у рік штовхав він цей камінь. Настав день, коли сатана прийшов до нього і спитав, наскільки далеко він пересунув камінь, штовхаючи його щодня.

– Ні на дюйм, – відповів чоловік. – Я взагалі його не зсунув.

– Ну ти й невдаха, – відказав йому диявол. – Бог ніколи не казав тобі штовхати цей камінь. Якби Він повелів би це тобі, то ти давно би вже зсунув його з місця.

Чоловік подумав над тим, що сказав йому диявол, і звернувся до Бога з питанням, чому він штовхав камінь упродовж багатьох років, але так і не зсунув його.

– Я ніколи не казав тобі зсунути камінь, – мовив Бог. – А тільки просив його штовхати. І поглянь, як завдяки цьому послухові ти змінився. Ти був таким слабим і хворим, коли отримав від мене наказ. А тепер ти сильний і здоровий. Так, ти не зсунув цей камінь з місця, але Я очікував від тебе послуху, віри та сподівання на Мене. І ти виконав це.

Отже, браття мої улюблені, будьте тверді, непохитні, завжди збагачуйтесь у ділі Господньому, знаючи, що труд ваш не марний перед Господом. (Перше послання до Коринф’ян св. ап. Павла 15:58)

Наступна

СИГНАЛ

Єдиного пасажира, який вижив після корабельної аварії, викинуло на безлюдний острів. З уламків корабля, що ... Читати далі

Попередня

БОЖЕ ПРОЩЕННЯ

Якось один солдат спитав в одного старця, чи дарує Бог прощення грішникам. І старець відповів: ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *