МУДРИЙ ВІСЛЮК

pro-molytvu_19

Одного разу віслюк впав у колодязь і став голосно волати, закликаючи на допомогу. На його волання прибіг хазяїн і розвів руками – адже витягнути його з колодязя було неможливо.

Тоді хазяїн розсудив так: “Осел мій вже старий, і йому недовго залишилося, а я все одно хотів купити нового молодого осла. Цей колодязь вже зовсім висох, і я вже давно хотів його засипати і вирити новий. То чому б одночасно не вирішити обидві справи – засиплю я старий колодязь, та і осла разом закопаю”.

Недовго думаючи, він запросив своїх сусідів – усі взялися за лопати і стали засипати колодязь. Осел зміркував що до чого і почав голосно волати, але люди не звертали уваги і продовжували засипати колодязь.

Проте невдовзі осел замовк. Коли хазяїн зазирнув у колодязь, він побачив наступну картину – кожну скибу землі, яка падала ослу на спину, він струшував і приминав копитами. Всі були здивовані, коли через якийсь час, осел опинився нагорі і вистрибнув з колодязя! Так от…

…Можливо, у вашому житті було багато всяких прикростей і негараздів, і в майбутньому, життя посилатиме вам усе нові випробовування. І всякий раз, коли на вас впаде чергова скиба землі, пам’ятайте, що ви можете струсити її і саме дякуючи цьому, піднятися трохи вище. Таким чином, ви поступово зможете вибратися з найглибшого колодязя.

Кожна проблема – це камінь, що життя кидає у вас, але ступаючи по цим камінням, ви зможете перейти бурхливий потік.

Бо гадаю, що нинішні тимчасові страждання нічого не варті порівняно з тією славою, яка відкриється в нас. (Послання до Римлян св. ап. Павла 8:18)

Наступна

СЛІДИ НА ПІСКУ

Одного разу приснився чоловікові сон. Йому снилося, неначе він іде піщаним берегом, а поряд з ... Читати далі

Попередня

СИГНАЛ

Єдиного пасажира, який вижив після корабельної аварії, викинуло на безлюдний острів. З уламків корабля, що ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *