НЕПРИЙНЯТИЙ ДАР

Старий майстер бойових мистецтв вирішив більше ніколи не битися. Але одного разу його все-таки викликав на поєдинок юний воїн, який вважав, що він куди майстерніший і сильніший.

Однак старий майстер просто сидів і ніяк не реагував на нього. Тоді воїн взявся ображати його та його предків, щоб спровокувати майстра, але і це не допомогло. Врешті-решт юний воїн опустив руки і пішов.

Учнів здивувала поведінка вчителя, і багато хто почав його осуджувати:

– Невже вам не дорога ваша честь і честь ваших предків?

Тоді старий майстер сказав:

– Коли вам дарують подарунок, а ви його не приймаєте, то кому тоді належить подарунок?

– Звісно, що тому, хто дарує його!

– Те саме стосується заздрощів, злоби і ненависті. Якщо ми їх не приймаємо, вони лишаються в того, хто пропонує їх нам.

Ось, я сьогодні запропонував тобі життя і добро, смерть і зло. Якщо будеш слухати заповіді Господа Бога твого,… любити Господа Бога твого, ходити путями Його і виконувати заповіді Його і постанови Його і закони Його, то будеш жити і розмножишся, і благословить тебе Господь Бог твій на землі, в яку ти йдеш, щоб оволодіти нею; якщо ж відвернеться серце твоє, і не будеш слухати, і заблудиш, і станеш поклонятися іншим богам і будеш служити їм, то я сповіщаю вам сьогодні, що ви загинете і не пробудете довго на землі, яку Господь Бог дає тобі. (Второзаконня 30: 15-18)

Наступна

МУДРЕЦЬ І ЗАЗДРІСНИК

Жив на світі чоловік. Він прославився своїм спокоєм і любов’ю до всього на світі. Будь-яка ... Читати далі

Попередня

ГРІШНА ЛЮДИНА

Один проповідник зустрівся з чоловіком, який стверджував, що грішна людина в ньому померла. Заінтригований, проповідник ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *