Переваги досвіду старших людей

Попри все, досвід старших людей залишається міцним пунктом, який може бути значною перевагою. А в деяких аспектах він може бути навіть важливішим, ніж коли-небудь. На щастя, ще є справи, які змінюються поволі. От, наприклад, людська психіка, ота плутанина сподівань та побоювань, вад та переваг, з яких сформована сучасна людина, – така сама, як в її пращурів сто чи тисячу років тому. Ми, ті, що жили довше, зібрали знання, які дають нам змогу ліпше зрозуміти людську природу.

Також, на наше щастя, численні моди виявляються минущими. Впродовж нашого довгого життя ми мали нагоду побачити не одне повернення до відомих ідей, мотивацій, поведінки, які видавалися уже забутими (…)

Варто зазначити, що багато справ лише видаються новими і не завжди призначення нового полягає в тому, щоб тривати, і, власне, усвідомлення цього є великим позитивом. Хтось, хто народився у світі постійних змін, не розуміє і не бачить цього виразно; така особа неминуче стає невільником моди та минущих ідей. Знання того, що деякі справи у світі зовсім не змінюються і чимало змін триватимуть лише впродовж одного ранку, надає старшим людям привілей вищости. Адже молодь намагається встигнути за кожною новинкою, пристосовується до кожної моди, серйозно ставиться до кожного девізу чи ідеології, ризикуючи наробити помилок.

Спокійно про старість

Наступна

Батьківський авторитет

Ми не народжуємося батьками і матерями, а стаємо ними. Я навіть насмілився б стверджувати, що ... Читати далі

Попередня

Виклики прогресу

Покоління, яке пережило вже стільки нещасть, світових воєн та атомних бомб, зіткнулося з іншим явищем, ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *