СУПЕРЕЧКА З УПОКОРЮВАННЯМ

В одному селищі жив неймовірний сперечальник, який сперечався підряд з усіма і з кожним. Завдяки своїй неймовірній упертості йому вдавалося будь-яку суперечку закінчувати на свою користь зі словами:

– От бачиш, я був правий.

На будь-яке твердження, будь-яку думку в нього знаходилася протилежна. Гордий своїми перемогами в суперечках, почув він одного дня про те, що в його селище до свого друга приїхав один мудрий старець.

“Якщо я переспорю ще і старця, то слава про мене піде не лише по цьому селищу, але і по всій країні”, – вирішив зарозумілий дурень і кинувся шукати мудреця.

Підійшовши до дому, в якому гостював мудрець, сперечальник попросив дозволу з ним поговорити. Коли його привели до старця, він сказав із зарозумілістю:

– Мудрець, я начувся про твою мудрість, і незважаючи на це, впевнений, що будь-яку фразу, яку ти скажеш, я зможу оспорити, довівши, що я правий.

– Так, ти правий, – спокійно відповів старець.

– Ні, неправий, – запально вигукнув сперечальник… і осікся.

Прийде гордість, прийде і посоромлення; але зі смиренними – мудрість. (Притчі Соломонові 11:2)

 

Наступна

ПОСТУПИТИСЯ ДОРОГОЮ

Армада флоту Сполучених Штатів була на військово-морських навчаннях біля берегів Канади, коли по радіо прозвучала ... Читати далі

Попередня

КНИЖНИК В ЯМІ

Один книжник, дуже освічена людина, повертався додому затемна. Він про щось замислився, не подивився під ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *