Відповідь Бога

Перш за все ти не можеш говорити від імені всіх. Не всі поділяють твої сумніви, твоє розчарування і твій гнів. Не намагайся затулити сонце пальцем чи вбити Мене через свої невдачі. В них винен не Я.

Ти кажеш, що тобі не вдається побачити Мене. Дитино Моя, а що ти сподівався побачити: неопалиму купину часів Авраама чи крилатих ангелів, як у часи Якова і Марії? Ти сподіваєшся чогось видовищного? Я не маю потреби ховатись, але ти повинен просто покликати Мене.

Шукай Мене в самій глибині своїх потреб, болів, антипатій і сумнівів, щоб Я міг підняти тебе на поверхню. Шукай Мене, будучи нагим і безборонним, таким, яким Я відправив тебе в цей світ, щоб Я міг зцілити твої рани і захистити від холоду. Знайди в собі для Мене місце, щоб Я міг тебе заповнити.

Не приходь до Мене з питаннями і випробуваннями, у тебе вже є відповіді, хоч ти й не хочеш обернутись, щоб побачити їх. Ти шукаєш Мене в усьому складному, тоді як Я перебуваю в простих речах. Ти дивишся на обрій, шукаючи Мене, і не бачиш, бо Я – поруч з тобою.

Псалми і співи Мені приємні, і святі теж ведуть тебе до Мене, але не плутай форму і зміст. Розмовляй зі Мною і співай Мені з глибини душі, і ти почуєш, що Я співаю тобі.

Ти звинувачуєш Мене в передчасних смертях і в тому, що Я завдав тобі глибокого болю. Так, Я пам’ятаю той час, коли тебе «покинула» твоя мати, як ти був маленьким. Але, дитино Моя кохана, дозволь Мені пояснити, що мій поклик адресований не лише тим, хто відходить зі світу і прибуває до Мене, але й тим, хто залишається продовжувати ту місію, яку Я на них поклав.

Вона вже виконала всі незавершені справи, які Я доручив їй у цьому житті, допомогла Мені привести тебе на світ і влаштувати життя своєї сім’ї, позитивно вплинувши на її життя. Народження і смерть не є випадковістю. На все є Божий План, але ти також маєш свободу вирішувати, чи відповідаєш ти йому, чи дієш по-доброму або по-злому.

Можливо, ти не згідний з Моїм Планом: є люди неповносправні, є діти, чиє майбутнє непевне, бо вони не можуть вийти з власних обмежень. Можливо, тобі здається несправедливою їхня доля, яку вони змушені терпіти ціле своє життя. Але вони віднайдуть спокій, якщо нарешті зрозуміють, що всі люди мають все необхідне для того, щоб жити так, як вони хочуть жити.

БІДНІСТЬ ТИ НОСИШ У ДУШІ, А НЕ В КИШЕНЯХ. БІДНИЙ – НЕ ТОЙ, ХТО МАЛО МАЄ, А ТОЙ, ХТО БАГАТО ПОТРЕБУЄ.

Щастя – у здатності любити, служити, бути смиренним, ділитися з людьми навіть тоді, коли в тебе самого скоїлось нещастя, і бути уважним до потреб інших.

Якщо ти є таким, то тобі треба небагато, щоб бути щасливим. Якщо ти не є таким, тоді ти щойно відкрив таємницю своєї бідности, якій не може зарадити жодне золото.

Річ не в тому, скільки ти маєш, а в тому, як ти це використовуєш. Тебе Я обдарував одними дарами, а інших – іншими, але нікому Я не дав ні більше, ні менше, ніж тобі. Деколи це може здатись не так, бо дехто з людей накопичив, з надлишком і процентом, те, що тобі не було дано. Але все виміряно, компенсовано і передбачено. Усі живуть так, як хочуть жити; бідність або фізичне чи психологічне обмеження ще не є підставою, щоб не вирватися вперед; чим важчою є робота, тим більше цінуєш те, що маєш, і тим більше задоволення дають тобі твої здобутки.

Чим більше ти маєш, тим більшим повинен поділитися, тим більше повинен служити всім, кому бракує того, чого тобі забагато і що ти іноді не цінуєш і за що не дякуєш. Не порівнюй, а цінуй. І якщо ти помічаєш те, що інші мають, а ти – ні, то помічай тоді й також те, що маєш ти, а багато хто не має.

Ти зухвало звинувачуєш Мене в Моїй так званій байдужості і відповідальності за такий великий хаос, за такий відчай, за безумство, за жахіття і нікому непотрібні страждання. Та все це створив саме ти через твоє прагнення зростати, стати незалежним, самодостатнім і могутнім. Ти страждаєш і спричиняєш страждання своїх близьких через те, що живеш, віддалившись від Мене, через те, що відмовляєш Мені мати важливе значення у твоєму житті і в твоїх вчинках, через те, що заперечуєш Мене і зрікаєшся Мене, аби виправдати свої гріхи і провини перед собою та іншими людьми.

Ти звинувачуєш Мене в тому, що людям не вдався експеримент життя, бо вони не зуміли правильно розпорядитись тим, що Я їм дав?.. Я дав їм світ у гармонії, а що вони зробили з ним?.. Вимирають види, природу забруднено…

Можливо, науці слід припинити ядерні випробування і клонування. Знищення цілих народів, руйнування життя в різних місцях планети – ось якими стали результати здібностей, які Я дав людям. Те, на створення чого матінці природі пішли мільйони років, людина марнує ударом сокири або пострілом рушниці.

Що ж Я можу вдіяти, якщо ви не шукаєте Мене і не просите Мене цього «просвітління», про яке ти говориш? Кажеш, що за стихійними лихами стою Я?..

Природа – це мудра, досконала і самодостатня система, так само, як і твій організм, і повинна контролювати демографічну кризу, щоб ти не задихнувся через брак прозорливости твоїх правителів. А довкілля, забруднене тобою, довершує справу, як, наприклад, підводні землетруси, викликані парниковим ефектом.

І смертей через голод і бідність не було б, якби виховання в кожній сім’ї, звідки походять лідери, ґрунтувалось на цінностях, яких Я вас навчав.

Якщо з Моєї науки кожен вибирає тільки те, що хоче і коли хоче, тоді неважко передбачити неправильний розподіл природних ресурсів, людські помилки і суспільну кризу, через яку людське життя втратило свою цінність.

Будь-який моральний фундамент ґрунтується на Моїх засадах… Що ж Я можу вдіяти, якщо люди перекручують Мої закони, та й, зрештою, свої власні, щоб пристосувати їх до «своєї», зручної їм, моралі?

Секс був подарунком для твоєї насолоди, цього ніхто в тебе не віднімає. Але Я не планував, щоб ти марнував своє сім’я або був у сексі нестриманим.

Наслідки створила людина, а не Я. Пригадай, що Я дав тобі свободу, щоб ти міг користуватись і розпоряджатись усім, що Я тобі дав, тому можеш звинуватити Мене в багатстві ресурсів навколо тебе, а не в наслідках поганого їх використання. Люди забруднюють, призводять до занепаду, спотворюють і оскверняють досконалу біологічну машину, яку Я їм дав.

Сексуальні злочини, збочення і звірства, а найсумніше – безвідповідальність засобів масової інформації стосовно дітей… І це ти називаєш сексуальною свободою?

Ти відрізаєш і усуваєш усе, що, на твою думку, тобі не потрібно, і те, що Я тобі дав з мудрою метою; ти додаєш собі те і залежиш від того, чого Я тобі не давав і чого не потребуєш і що навіть ховає смертельну загрозу. Але ти не тільки звинувачуєш Мене у всьому злому, на додачу ти ще й виключаєш Мене з усього доброго, щоб підкреслити власну вартість.

– Ти вважаєш, що досяг усього самостійно?

Гаразд, але чого саме ти досяг?

– Ти вважаєш, що здійснив більший поступ, порівняно з учорашнім днем?

– Ти вважаєш, що покращив якість свого життя за допомогою усіх твоїх технологічних рішень?

Ти кажеш, що маєш велику здатність до глобальної комунікації за допомогою супутників, комп’ютерів, мобільних телефонів та інтернету, але ти нічого не можеш вдіяти з відмінностями між поколіннями, які перешкоджають тобі спілкуватися з твоїми батьками чи твоїми дітьми… Сварки, образи… ти навіть не кажеш «доброго дня» чи «доброго вечора» своїм сусідам. Та й Мені також.

Твоя «гіпер-комунікація» виявляє тобі тільки те, яким самотнім ти є в глибині власного світу. Кажеш, що завдяки твоїм технологіям ти дістався Місяця, але ти не можеш перейти вулицю чи залишити двері відчиненими, не боячись, що тебе обкрадуть або вб’ють.

Ти кажеш, що маєш можливість будувати величезні конструкції в недоступних місцях, але ти не можеш побудувати цінності, які б хотів бачити в собі самому і в твоїх близьких, або ж побудувати щасливу сім’ю, яку б ти хотів мати.

Ти кажеш, що завдяки своїм технологічним рішенням ти можеш зробити речі швидшими і кращими, але через автоматизацію ти втратив смак до фізичних і розумових вправ, перестав відчувати задоволення від подолання труднощів, для того, щоб краще цінувати результати, тому ти став лінивим, бездіяльним і безвідповідальним.

Ти кажеш, що маєш доступ до всієї інформації світу, та не знаєш, звідки ти і для чого існуєш.

Ти кажеш, що можеш зібрати всю інформацію, яку тільки хочеш, але не можеш пригадати річницю свого весілля або день народження свого старого друга, ані виконати доручення, про яке тебе попросила твоя мати.

Ти кажеш, що промисловість оптимізована, але хіба ти можеш уникнути забруднення моря, повітря, землі або вирубування лісів – того, що повільно знищує єдине місце, яке в тебе є для проживання? Чи, може, ти здатен подолати зловживання на роботі, корупцію і прагнення грошей і влади?

Ти кажеш, що технологія зробила твоє життя легшим. Скажи Мені, твоє життя стало легшим чи кращим?

Ти кажеш, що твоя технологія забезпечує тобі краще здоров’я, але сьогодні люди, більше ніж раніше вмирають через нездорове харчування.

Тисячі людей помирають через медичні помилки і через хвороби, спричинені твоєю власною наукою і твоїми згубними звичками. Твоя соціяльна політика вбиває дітей, і вони вмирають від хвороб, яких цілком можна було б уникнути, і від голоду.

Ти кажеш, що освіта сьогодні є доступною для всіх, що більше немає такої неписемности чи невігластва, як раніше. Та що це за система освіти, яка не прищеплює тобі моральних чи суспільних цінностей, достатніх для того, щоб перешкодити деградації засобів масової інформації, такій неповазі до людського життя та до особистої і статевої гідности, такій боротьбі за владу ціною дружби та елементарних прав, такому цінуванню грошей замість любови, такій малій здатності служити і прощати іншим, такій важливості праці замість сімейного виховання твоїх дітей?

Тоді на що ж ти скаржишся? Чому так богохульствуєш… якщо ти, врешті-решт, не вартий того життя, яке Я тобі дав, не вартий Мене.

– Що ж ти робиш у цій ситуації?

Замість того, щоб засуджувати і проклинати, знайди помилку і пошукай спосіб її виправити: навчай істині власним прикладом, люби і працюй для своїх близьких, замість того, щоб засуджувати, ось яким має бути твоє рішення. Наше рішення. Ти є господарем власного майбутнього і сьогодні сієш те, що пожнеш завтра.

Сину Мій, Я тримаю тебе у Своїй пам’яті й у Своєму серці, твоє ім’я кожного дня на Моїх устах, а твоє щастя щоночі в Моїх снах. Просто сьогодні ти впав, але якщо був таким розумним, щоб створити стільки технологій для зближення людей і спрощення життя, якщо колись ти накопичив стільки філософської мудрости, хоча сьогодні її не застосовуєш; якщо ти був здатним на все це, то будеш спроможним і на те, щоб знайти вихід з цього лабіринту, який створив собі сам.

А Я тобі в цьому допоможу, сьогодні, як і вчора, бо, незважаючи на твою нешанобливість, на твою зверхність, на твої гріхи і на твою жадобу влади, незалежности й нагромадження багатств, Я знаю, що ти тужиш за Мною, шукаєш Мене, потребуєш Мене, тому що Я уособлюю ту добру грань у тобі, яку твоя темрява ховає від тебе, Я – твоя надія, твоє світло… твоя вічна доля любови і щастя.

Сьогодні Я витяг на світло усе погане в тобі, щоб змусити тебе зрозуміти багато речей, і найважливішу з них – ніколи не забувай про Мене, Я ніколи не забуду про тебе, незважаючи на зречення і на зло, якого ти помилково завдаєш самому собі і своїм близьким.

І ще одна важлива річ:

– Ти є відповідальним за все добре в тобі, але також і за все зле; і те й інше є частиною тебе, ти лише надаєш їм форми, ти також є відповідальним за те, як і якою мірою на тебе це вплине. Чим більше на тебе щось впливає, тим більше в цьому твоєї відповідальности. 1 коли ти це зрозумієш, тоді усвідомиш свою силу, швидко вчитимешся на власних помилках і піднімешся, щоб продовжувати будувати свій шлях.

А Я буду твоїм ціпком, на який ти спиратимешся в дорозі; Я буду вітром, який очищатиме, оброблятиме і пом’якшуватиме ґрунт, але каміння відкидати голіруч доведеться тобі самому.

Сьогодні Я розповів тобі про твої помилки, але завтра, якщо дозволиш, поговоримо про усе те прекрасне, чого ти досяг.

Я міг би подарувати тобі небо без такої важкої боротьби і зусиль з твого боку, але в чому тоді була б твоя слава? Тому ти повинен сповнити свою місію, щоб досягти тієї досконалости, якої ти прагнеш. Щоб досягти Мене.

Люблю тебе. «Бог»

Невідомий Автор

Наступна

Запрошення

РЕЧІ, ЯКІ НЕОБХІДНО МАТИ У ВАЛІЗЦІ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ Зубочистка, еластична стрічка, лейкопластир, олівець, гумка для ... Читати далі

Попередня

Лист до Бога

ВЧАСНО Одна легенда розповідає про чоловіка, який десь почув, що щастя – це скарб. І ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *