Єдина правда

Правда – це не те, що є правдою на мою думку. Правда – це реальність, і вона не залежить від моїх думок. Мої переконання не в змозі змінити правди; вона не відносна. Існує лише одна правда, а не множина людських переконань. Мої власні думки не роблять речі істинними. На жаль, багато хто думає, що правда – відносна. Не дивно, що у своїх думках люди не мають певності!

Світські засоби масової інформації подають новини про події у світлі власних думок, а не істини. Оскільки вони секуляризовані, то ігнорують правдиву об’єктивну реальність. Правда – це не вибіркове судження і не думка, до якої прийшла більшість; правда – це особа, Ісус Христос, Який сказав про Себе: «Я – дорога, і правда, і життя» (Ів. 14:6). Також Ісус сказав: «Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!» (Ів. 8:31-32).

Ми перебуваємо в непевності, коли не мислимо і не живемо ІСТИНОЮ.

Апостол Павло навчає нас, як відновити свою впевненість: «І не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість» (Рим. 12:2).

Боже Милосердя

Наступна

Поганий приклад

Один поважний господар, доживши до літнього віку і не маючи вже більше сил працювати, передав ... Читати далі

Попередня

Бабусина палиця

Я хотів би цю історію назвати трохи по-іншому. Симеон Киринейський підставив своє плече під Ісусів ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *