І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим

КЛЮЧ ДО «ТИТАНІКА»

Аварія «Титаніка» у 1912 році є найбільшою катастрофою в історії цивільної навігації. Це пасажирське судно класу люкс з шістнадцятьма шлюзовими засувами вважалося «невтопним». Та все ж, наштовхнувшись на айсберг, воно пішло на дно, в результаті чого загинуло 1500 людей.

Той самий ключ

Люди ставили собі багато запитань щодо цієї катастрофи. Невеличкий ключик, який був виставлений на аукціон у 2007 році, викликав шквал полеміки. Цей ключ відчиняв скриньку, у якій зберігався бінокль зі спостережного пункту. У той час це був необхідний прилад для виявлення перешкод, що загрожували кораблю. Втім, якраз перед відплиттям судноплавна компанія вирішила змінити офіцера керівного складу Девіда Блера на іншого, більш досвідченішого. Та в поспіху Девід забув віддати йому ключ! З цієї причини в ту безмісячну ніч вахтові побачили айсберг в останній момент. З біноклем вони б побачили його принаймні на п’ятнадцять секунд раніше, що дозволило б уникнути зіткнення корабля із тою глибою льоду.

На «Титаніку» були нечувані багатства.

У Господній молитві міститься все те найкраще, чого може прагнути людина. На сім прохань, що є там, – лише одна умова, аби доступитися до її багатств: «як і ми прощаємо».

Не забуваймо про цей невеличкий ключик. Він може відчинити нам двері до раю. І справді, адже Господь каже: «Прощайте, і вам проститься».

Наступна

І не введи нас у спокусу

ФОРЕСТЬЄ Під час одного з найважчих етапів велогонки «Тур де Франс» відомий велогонщик Жан Форестьє ... Читати далі

Попередня

Хліб наш насущний дай нам сьогодні

КАЧИНА СЕНСАЦІЯ Це відбувалося у Нью-Йорку, через три місяці після трагедії 11 вересня 2001 року. ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *