Хліб наш насущний дай нам сьогодні

КАЧИНА СЕНСАЦІЯ

Це відбувалося у Нью-Йорку, через три місяці після трагедії 11 вересня 2001 року. Після того жаху смерті й руйнування Манхетен врешті почув послання життя і надії.

У присутності двох тисяч керівників транснаціональних компаній з усього світу один японський селянин розповідав дивовижні речі. Його звали Такао Фуруно.

Такао Фуруно вирощує рис. У нього лише півтора гектара землі. Він обурений хімічним забрудненням ґрунтів. Однак розуміє, що прополювання бур’яну – виснажлива і нескінченна робота.

Тому Такао вирішив повернутися до прадідівських методів. Випустив на рисову плантацію двадцяток качок, щоб вони там поборсалися. Качки не люблять рису, але смакують комахами, слимаками і равликами. А бур’ян – їх улюблений салат. Качиний послід слугує природним добривом.

І ось Такао зібрав сім тон рису зі свого невеличкого поля, удвічі більше за тих, хто використовує пестициди! До того ж, він продає сотні качок і тисячі каченят.

Такао Фуруно

Кажуть, що деякі селяни запускають у свої затоплені рисові плантації також рибу, що збільшує їхній дохід.

Багато християн в Азії моляться молитву «Отче наш» не так, як ми. Вони промовляють ось так: «Рис наш насущний дай нам сьогодні».

Бог вислухав їхню молитву: природний метод Такао поширюється по всій Азії аж по Схід Африки. Родини простих селян можуть утримуватися з власної праці.

Наступна

І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим

КЛЮЧ ДО «ТИТАНІКА» Аварія «Титаніка» у 1912 році є найбільшою катастрофою в історії цивільної навігації. ... Читати далі

Попередня

Нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі

БУДИНОК ЗА 300 ДОЛАРІВ Мохамед Юнус справді надзвичайна людина. Мільйони голодних людей у селах Бангладеша ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *