НЕ ВСЕ ЗА ОДИН РАЗ

Якось одного проповідника запросили, щоб він виступив з проповіддю, але через невідомі причини, зала виявилася порожньою, якщо не рахувати молодого конюха, який сидів у першому ряду.

Проповідник подумав: “Чи повинен я говорити?”

І він наважився запитати в конюха:

– Окрім тебе, тут нікого немає, як ти думаєш, чи повинен я одному тобі проповідувати?

Конюх відповів:

– Добродію, я проста людина, і в цьому не розуміюся. Але коли я заходжу до стайні і бачу, що всі коні розбіглися, а залишився лише один, я все рівно дам йому поїсти.

Проповідник, прийняв близько до серця ці слова і розпочав свою проповідь. Він проповідував більше двох годин, і, закінчивши, відчув на душі полегшення. Йому захотілося почути підтвердження, наскільки гарною була його проповідь. Він запитав:

– Тобі сподобалась моя проповідь?

– Я вже сказав, що я проста людина і не дуже-то розумію все це. Але якщо я приходжу в стайню і бачу, що всі коні розбіглися, а залишився лише один, я все рівню його нагодую. Але я не віддам йому увесь корм, який призначений для всіх коней.

Як новонароджені немовлята, полюбіть чисте словесне молоко, щоб від нього вирости вам на спасіння. (Перше послання св. ап. Петра 2:2)

pro-zhyttya2_12

Наступна

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Церковний староста пожертвував церкві прекрасний свічник з великою восковою свічкою. Тоді з'явився до нього Ангел ... Читати далі

Попередня

БОЖІ ТАЇНСТВА

Один старець сказав: - Всякий, хто вважає, що може пізнати Божі Таїнства за допомогою наукових ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *