Одна людина на раз

Ми маємо розширювати власне серце до розміру Ісусового серця. Як багато роботи! Але лиш це потрібно. Зробивши це, ми зробимо все.

І це означає любити кожного, хто з’являється поруч, так, як Бог його любить. А оскільки ми перебуваємо в часі, то любимо ближнього одного нараз, не затримуючи у своєму серці решток любові до брата, якого зустріли хвилину тому. Адже все одно ми любимо в усіх того самого Ісуса.

Але якщо в нашому серці зберігається якась рештка прив’язаності, то це означає, що попереднього брата ми любили для себе або для нього…, а не для Ісуса.

І в цьому наша біда.

Найважливішим для нас є зберігати Божу чистоту, тобто зберігати в серці таку любов, якою любить Ісус. Відповідно, аби бути чистими, не потрібно відмовляти своєму серцю і стримувати в ньому любов. Потрібно розширювати його до розміру серця Ісусового і любити всіх.

Без меж

Любімо брата. Кожен брат є для нас великою нагодою. Не змарнуймо жодної протягом дня.

Любімо тих, на яких ми зазвичай звертаємо увагу, бо фізично бачимо їх поряд із собою.

Любімо тих, які, можливо, не потрапляють у поле нашого зору: наприклад, тих, про кого говоримо ми чи говорить хтось інший, про кого згадуємо, або за яких молимося; тих, про кого дізнаємося якусь новину з газети чи з телевізора; тих, які пишуть нам чи яким пишемо ми; тих, для кого призначена та робота, якою ми піймаємося з дня на день…

Любімо живих і тих, яких уже немає тут на землі.

Наступна

Служити

Любити означає служити. Ісус показав нам приклад служіння. Зокрема тим, що через Свою смерть на ... Читати далі

Попередня

“Відкриття”

Ховаючись під час Другої світової війни в бомбосховищах, я зі своїми товаришками читала Євангеліє. У ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *