Померти для власного «я»

Здатність стати одним з іншою людиною охоплює всі аспекти життя і є найвищим проявом любові.

Живучи так, ми помираємо для себе самих, для власного «я» і для всякої духовної прив’язаності.

Так можна осягнути оте «нічого свого», до якого прагнуть усі великі духовні вчення, і оте звільнення від себе заради любові, яке реалізується в прийнятті іншого.

Ми вивільняємо простір для іншого, який завжди знайде місце в нашому серці.

«Стати одним» означає бути налаштованим учитися від інших, адже нам справді є чого повчитися в кожного.

Втратити Бога заради Бога

Практикувати вміння «ставати одним» з іншими нелегко. Для цього нам потрібно цілком звільнитися від себе: видалити зі своєї голови власні думки, з серця – почуття, з волі – будь-що, не давати слова навіть натхненням, втратити Бога в собі заради Бога, присутнього в браті, щоб ототожнитися з іншими.

Коли на перших порах нашого Руху я розмовляла з якоюсь людиною, яка бажала мені довіритися, я довго вправлялася в тому, щоб відкласти свої власні думки – бо ж відразу в голову приходила якась відповідь – аж поки вона не зможе перелити в мене все, що має на серці. І таким чином я була переконана, що врешті-решт Святий Дух мені підкаже саме те, що мені треба сказати.

Чому? Тому що оскільки я любила, “звільняючись від себе”, проявлявся Він. І я тисячі разів отримувала підтвердження тому, що якби я перервала цю людину на середині, я би сказала щось неправильне, непросвітлене, просто “людське”. Тоді як, дозволяючи з любові, щоб мій співрозмовник переливав у мене свої тривоги і болі, дозволяючи йому перекладати на мене його тягар, я знаходила відповідь, що вирішувала все, або спосіб, як йому допомогти.

Наступна

Мати серце тілесне

Нам потрібно бути одним із братом не в ідеальний, а в реальний спосіб. Не в ... Читати далі

Попередня

Вбогі духом

Стати одним. Що ж означають і чого вимагають ці два маленьких слова, які настільки важливі, ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *