ПОДРУЖНЄ ЖИТТЯ

Чоловік з дружиною прожили разом тридцять років. У день тридцятиріччя спільного життя дружина, як завжди, випекла невеликий хлібець – вона пекла його кожен ранок. За сніданком вона розрізала хліб вздовж, намастила обидві половинки маслом і, як завжди, зібралася передати чоловікові верхню частину. Але на півдорозі рука її зупинилася…

Вона подумала: “У день нашого тридцятиріччя я хочу сама з’їсти верхню частину хлібця. Я мріяла про це тридцять років і заслужила на верхню половинку: була зразковою дружиною, виростила прекрасних синів, доглядала дім”.

І вона передала чоловікові нижню частину хлібця. Такого вона ніколи не дозволяла собі за всі тридцять років спільного життя.

А чоловік узяв хліб і сказав з посмішкою:

– Який неоціненний подарунок сьогодні ти зробила мені! Я з дитинства люблю нижню, піджарену частину хлібця. Але завжди вважав, що вона по праву належить тобі.

Жінки, коріться своїм чоловікам, як Господеві, бо чоловік є голова жінки, як і Христос глава Церкви, і Він же Спаситель тіла.

Чоловіки, любіть своїх жінок, як і Христос полюбив Церкву і віддав Себе за неї…Так повинні чоловіки любити своїх жінок, як свої тіла: хто любить свою жінку, любить самого себе. (Послання до Ефесян св. ап. Павла 5:22,23,25,28)

pro-lyubov_12

Наступна

ЛІД

Якось взимку учитель і учень прогулювалися берегом річки. - Учителю, чому люди не розуміють одне ... Читати далі

Попередня

БАТЬКОВЕ ПРОЩЕННЯ

Згрішив син перед батьком. Але потім у своєму гріху щиро розкаявся. Тільки батько ніяк не ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *