УСЕ ДО КРАЩОГО!

В одного африканського короля був близький друг, який у будь-якій ситуації мав звичку казати: “Усе до кращого!” Одного дня король був на полюванні. Друг за звичаєм заряджав рушниці для короля, але, вочевидь, зробив щось неправильно: коли король узяв у свого друга рушницю і спустив курок, у нього відірвало великий палець руки. Друг же як завжди сказав: “Усе до кращого!” Король же заперечив: “Ні, це не до кращого!” – і наказав кинути свого друга до в’язниці.

Через рік король знову полював у джунглях. Несподівано на нього накинулося озброєне дике плем’я людоїдів, які схопили його разом з усією свитою. Привівши полонених у село, канібали нанесли купу дров, зв’язали королю руки, приготувавши його до жертвопринесення. Невдовзі вони помітили, що в короля не вистачає великого пальця на руці. Через свій забобон вони ніколи не їли тих, хто мав ваду на тілі. Розв’язавши короля, вони його відпустили.

Повернувшись додому, він згадав той випадок, коли втратив пальця, і відчув докори сумління за своє ставлення до друга. Він одразу ж пішов до в’язниці, щоб поговорити з ним. “Ти був правий, – сказав він, – це було до кращого, що я залишився без пальця”.

Він розповів усе, що з ним сталося, і завершив свою розповідь словами:

– Я дуже шкодую, що запроторив тебе до в’язниці, це було погано з мого боку.

– Ні, – сказав його друг, – це було до кращого!

– Що ти кажеш? Хіба добре, що я кинув свого друга на цілий рік до в’язниці?

– Якби я не був у в’язниці, то був би там разом із тобою.

До того знаємо, що тим, які люблять Бога, покликаним з Його волі, усе сприяє для добра. (Послання до Римлян св. ап. Павла 8:28)

pro-molytvu_14

Наступна

СУДИ ГОСПОДНІ

Один подвижник, бачачи неправду, що існує у світі, благав Бога і просив відкрити йому причину, ... Читати далі

Попередня

ЯКА ПОГОДА НАЙКРАЩА

Жив собі селянин, який вважав, що було би набагато ліпше, якби він міг впливати на ... Читати далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *